Jste zde

Domů

Odkazy související s Karibikem

Máme zájem o spolupráci [1] s kvalitními weby o Karibiku, karibských ostrovech, cestování a dovolené. Pokud máte vlastní stránky s tímto zaměřením a chtěli byste vyměnit odkazy, kontaktujte nás.

Pokud vás zajímá dovolená v Karibiku, určitě se nezapomeňte podívat na nabídku last minute zájezdů od českých cestovních kanceláří.

Diskusní fórum cestovatelky.cz má sekci zaměřenou na karibskou oblast. Ta je rozebírána v rámci diskuse o Karibiku, jejíž součástí jsou všechny významné karibské ostrovy.

Last minute zájezdy Karibik včetně údaje o konkrétní částce, kterou můžete nákupem zájezdu na poslední chvíli ušetřit, najdete spolu s dalšími informacemi na webu e-zajezdy.cz. Ten je zaměřen na zájezdy tuzemských CK a samozřejmě nechybí ani velice žádané zájezdy last minute.

[1] Dle definice je spolupráce společným úsilím zaměřeným na dosažení prospěchu všech, kteří se na něm podílejí. Dovolujeme si upozornit, že jednostranné umístění odkazu na tento web v drtivé většině případů za spolupráci nepovažujeme.

Karibik na Facebooku